Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışı

Erkek örgü modellerinden pirinç örgü ile yapılmış çok güzel bir tarif hazırladık. Oğullarınıza, eşinize, babanıza keyifle, severek öreceğiniz erkek örgü hırka modelleri ve açıklamalı yapılışı. Aynı sayıları kullanarak farklı şiş örgü örnekleri ile de örebilirsiniz hırkayı. Çok şık bir hırka olmuş. Erkek örgü hırka modelleri ve açıklamalı yapılışları ilmek sayıları daha az tutularak küçük çocuklar içinde örülebilir. Bugün yetişkin erkek hırkası yapılışı  örneği hazırladık. Erkekler için daha önce paylaştığımız örgü örneklerimiz de var. Atkılar ördük. Boyunluklar ördük. Şapkalar ördük. Erkek örgü atkı modelleri ve yapılışına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Örgü boyunluk modellerine ve şapka modellerine de. Erkekler için örgü ceket yapılışı yine beğeneceğiniz tarifler arasında. Daha çok anlatımlı örneğimiz var. Şiş ile ördüğünüz birçok örnek ile hırkalar örebilirsiniz. Haraşo örgü modeli ile düz örgüler ile burgular, saç örgüler ile hırkalar örebilirsiniz. Geçelim şimdi çok beğeneceğinizi düşündüğümüz hırkanın yapılışına.

Erkek Hırka Yapılışı Anlatımlı

Yeşil tonlarında güzel bir iple güzel örnek ile örülmüş bir hırka. İp sayısı, ölçüler örmek istediğiniz bedene göre değişiklik gösterebilir. Videodaki ölçüler için 100 gramlık iplerden 8 adet kullanılmış. 4,5 mm şiş ile örülmüş. Alize lanagold ile örülmüş. Sizde beğendiğiniz iplerle erkek örgü hırka modelleri ve açıklamalı yapılışını örebilirsiniz. Sayılar L beden için ve aynı ip ve aynı şişle örüldüğünde uygun oluyor.  Önler için şişe 51 ilmek atarak başlanıyor. Hemen şişe ilmek nasıl atılır izleyelim.

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışı 1

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışı 3

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışı

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışı 2

Rengi ile düğmeleri ile yakası ile çok güzel bir hırka olmuş. Şimdi videolu anlatımla baştan sonra tüm ayrıntıları ile yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler