Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları

Her bedene göre örebileceğiniz erkek örgü hırka modelleri ve açıklamalı yapılışları hazırladık. 2 renkli örgü hırka modellerinden. Genç delikanlılar için, erkek kardeşleriniz için, babanız için örebilirsiniz. Öreceğiniz kişinin sevdiği renklerde erkek örgü hırka modelleri ve açıklamalı yapılışlarını örebilirsiniz. Yetişkin erkekler için ördüğümüz örgü modellerinden bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizin yapılışına geçelim. Erkekler için örgü ceket yapılışı baştan sona anlatımı videolu bir tarif. Çok güzel. Eşiniz için oğullarınız için severek örebilirsiniz. Erkek örgü süveter örneğine kol eklemesi yaparak erkek örgü kazak modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Önü 2 parça örerek erkek örgü hırka yapılışı olarak örebilirsiniz. Erkek örgü kazak için birçok fikir oluşturan güzel bir galeri hazırlamıştık. Renk bilgisi, model fikri için galeriyi mutlaka incelemelisiniz.

Erkek Örgü Hırka Anlatımlı

Şiş örgü modelleri ile hazırlanmış mavi tonlarında örülmüş güzel bir hırka hazırladık. Önü de tek parça olarak örerek erkek örgü kazak modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Erkek örgü hırka anlatımı beden ölçülerini şemalı olarak sizlerle paylaşacağız. Hırkanın ön kısmında 6 adet düğme kullanıyoruz. Ünlü markaların hırkalarına taş çıkartacak bir model. Mevsim geçişlerinde kullanacağınız süper bir hırka. Genç delikanlılar çok beğenecekler hırkayı. XS / S beden için 71 – 76, 5 cm ebatlarında, M beden için 91,5 – 96,5 cm ebatlarında, L beden için 101,5 -106, 5 cm ebatlarında örüyoruz.

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları

erkek örgü hırka pdf

Üstteki linkten detaylı anlatıma, ilmek sayılarına ulaşabilirsiniz. Hırkada 2 renk kullanılıyor. Lastiklerde 4 mm, diğer kısımlarda 4,5 mm şiş kullanılmış. Düz örgü ve ters örgü kullanıyoruz. Modeli örmek oldukça kolay. Biraz şiş örgü bilmeniz yeterli. Şimdi şişe ilmek nasıl atılır, düz ve ters örgü nasıl örülür videolu olarak izleyelim. İşte erkek örgü hırka modelleri açıklamalı yapılışlarının son hali.

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları 4

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları 2

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları 3

Erkek Örgü Hırka Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları 1

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/patons-transitions-cardigan/PAK0429-001012M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler