Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı

Örgü uzun hırka modellerini sevenler için süper bir model hazırladık. Elinizde fazla fazla artık ipleriniz varsa bu hırka modellerini örmede kullanabilirsiniz. Çok güzel bir hırka. Tığ işi örgü modelleri ile yapıyoruz hırkamızı. Hırka modellerinden en güzel örnekleri anlatımlı olarak sizler için hazırlıyoruz. Ve sizden çok güzel yorumlar, mesajlar alıyoruz. Her biri için çok teşekkür ederiz. Renkli maxi hırka modelini evde olan ipleriniz ile örebilirsiniz. Hem fazlalık olarak duran atıl iplerinizden kurtulacaksınız hemde çok şık bir hırkanız olacak. Örmesi de kolay. Beğendiğiniz tığ işi örnekleri bir araya getirerek hırka örüyorsunuz. Sık iğneler, fıstıklar, trabzanlar, kafesler, V trabzanlar gibi. Uzun hırka modellerinden tarak örgü modeli hırka örneği çok hoş bir model. Boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Gökkuşağı shagy hırka ise yine atıl iplerden kurtulacağınız kızlarınızın çok seveceği bir hırka. Kolay örgü hırka modelleri anlatımlı örnekleri de küçük çocuklarınız için boyuna göre ayarlayabilirsiniz. Genç kızlarınız içinde çok güzel duracak bir örnek.

Tığ İşi Uzun Hırka Nasıl Örülür?

Uzun hırkanın örülüşü oldukça kolay. Kendi bedeninize göre daha önce ördüğünüz hırkaların ölçülerinde bildiğimiz tığ işi teknikleri kullanarak örüyoruz. Kolay örgü hırka modelleri anlatımlı modelde kullandığımız modellerin şemasını sizlere vereceğiz. Sizde kolaylıkla örebileceksiniz.

Kolay Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 1

Kolay Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 2

Kolay Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 3

Hırka için kullandığımız şemalar bu şekilde. Çok güzel ve kolay bir model. Şemaya bağlı kalmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz hırkanızı. İşte hırkamız bittiğinde bu şekilde görünecek.

Kolay Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler