Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şal Yelek Yapılışı

Harika bir örnek daha hazırladık. Şal yelek yapılışı çok beğeneceğiniz bir model. Daha önce benzer bir örneğini şal hırka yapılışında hazırlamıştık. Aynı tarzda örülüyor. Biraz model farklılığı var. Örgü çiçek modelleri ile örgü çiçek motifleri ile yapılmış bir yelek. Yaz kış kullanabileceğiniz örgü modelleri ve yapılışlarından. Eğer sizde kendinize örmek isterseniz şal hırka yapılışından detaylara ulaşabilirsiniz. Burada yeni modelin son halini yani bitmiş halini paylaşacağız. Dikdörtgen parçalar halinde örülmüş kolay örgü hırka modellerinden. Çok beğeneceğiniz çok güzel el örgü hırka modellerimiz var. Hırka modellerinden şimdi o örneklere değinelim. Daha sonra şal yelek yapılışına geçeriz. Büyükler için örgü hırka mandalina modeli paylaşmıştık. Mandalina örgü modelini genelde bebek örgülerinde kullanıyorduk. Ama yetişkin örgü modellerinde de çok güzel olmuş. Papatya motifli hırka modeli ise büyük küçük herkese örülebilecek bir model. Çok şık. Daha fazlası için mutlaka mimuu.com içeriklerini incelemenizi öneririm. Şimdi tığ ile ördüğümüz şal yelek yapılışına geçelim.

Şal Yelek Yapılışı 12

Şal Yelek Örneği

Daha önce farklı motiflerle örülmüş şal hırka yapılışından bahsetmiştik. Bugün aynı şekilde örülen farklı motiflerin kullanıldığı şal hırka yapılışından bahsedeceğiz. Yapılışı burada yok. Ama önceki yazımızdan – yukarıda linkini vermiştik –  detaylara ulaşabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Bende iplerimi hazırladım. Keten ip kullanacağım. Pamuklu, merserize, ipek karışımlı ipler kullanabilirsiniz. Salaş hırka modelleri, salaş yelek modelleri yaz kış kullanabileceğiniz örneklerden.

Az önce de dediğim gibi çok hoş bir örnek. Pantolon, elbise, etek, şort gibi birçok kıyafetinizle kombinleyerek giyebilirsiniz. Şimdi şal yelek yapılışının son halini inceleyelim.

Şal Yelek Yapılışı 1

Şal Yelek Yapılışı 3

Şal Yelek Yapılışı 5

Şal Yelek Yapılışı

Şal Yelek Yapılışı 6 Şal Yelek Yapılışı 8

Şal Yelek Yapılışı 7

Şal Yelek Yapılışı 9

Şal Yelek Yapılışı 8

Şal Yelek Yapılışı 10

Şal Yelek Yapılışı 11

Şal Yelek Yapılışı 4

Şal Yelek Yapılışı 6

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=a21wu.10013406.0.0.6d9b2b6bVYoEx6&id=623410740232

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler