Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yetişkin Erkek Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları

Babalar için örgü yelek modelleri tarifi hazırladık. Şiş örgü modelleri ile örmüştük daha önce örgülerimizi. Şimdi tığ işi örgü ile örüyoruz. Örgü erkek örgü hırka yapımı şiş ile ördüğümüz önden düğmeli çok hoş bir örnek. Erkekler için örgü ceket yapılışı için deri düğmeleri seçebilirsiniz. Gri renklerde, kahve tonlarında çok güzel olacak bir  model. Erkek süveter örgü örneği çapraz ilmeklerden oluşan çok sevilen şiş örgü örneği ile örülüyor. Birazdan paylaşacağımız modele kol ekleyerek örgü hırka modellerine, önü bütün örerek örgü süveter modellerine çevirebilirsiniz. İki renkli olarak örülen yetişkin erkek örgü yelek modelleri ve yapılışlarını beğenerek eşinize, oğlunuza, babanıza keyifle öreceksiniz. Erkek kardeşleri unutmayalım. Yetişkin erkek örgü modellerinden hırkanın yapılışına geçelim.

Erkek Yelek Modelleri Anlatımlı

Videolu anlatımla hazırladığımız harika bir model. Erkek yelek modelleri anlatımlı örneğin yapılışını kaynak kısmından da detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Gri ve mavi tonlarında örülmüş hırkayı çok beğeneceksiniz. Gömlek üzerine, triko, jarse üzerinde yeleği keyifle kullanabilirler. Kumaş pantolon, kot pantolon üzerinde çok şık duracak. Yetişkin erkek örgü yelek modelleri ve yapılışları için beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Zincir sayılarını ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Her bedene göre tasarlayabilirsiniz.

Yelek tasarımı yarnutobia ya ait. Videoda kendisine ait. Baştan sona tüm aşamaları ile kendi örmüş ve bizlerle paylaşmış. % 100 akrilik bir iplik ve 4,5 mm tığ kullanılmış. Yelek bittiğinde nasıl görünecek ona bakalım.

Yetişkin Erkek Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları

Yetişkin Erkek Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları 1

Yetişkin Erkek Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları 3

Yetişkin Erkek Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları 2

Yelek çok güzel. Kaynak kısmından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Şimdi baştan sona anlatımı ile yetişkin erkek örgü yelek modelleri ve yapılışlarını izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://yarnutopia.com/2017/01/22/sharp-dressed-man-vest/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler