Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Askılı Yelek Yapılışı

Tığ işi örgü modelleri ve motifli örneklerle harika bir yelek hazırladık. Örgü yelek modellerinden askılı yelek yapılışı. Yaz kış kullanabileceğiniz modellerden. Çok şık ve modern. Askı kısımlarını değiştirerek çeyizlik yelek modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Örgü elbise modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü etek modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Her bir motifte renk değişikliği yaparak motifli örgü kırkyama yelek yapılışı olarak örebilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Örgü bluz modelleri olarak da örülüp kullanılabilir. Askılı yelek yapılışı önden düğmeler ve zincirlerle süslenmiş bir örnek. Çok güzel. Genç kızlar çok beğenecekler. Sizde kızlarınıza, kendinize keyifle öreceksiniz. Tarifini 3 kısa videolu olarak hazırladık. Videolardan takip ederek örebilirsiniz. Askılı yelek yapılışına geçelim. Ayrıntıları görelim.

Yeni Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

Tığ işi örgü ile hazırladığımız yepyeni bir yelek. Modern örgü yelek modellerini her yaşa göre uyarlayarak örebilirsiniz. Örme yelek modelleri pamuklu iplerle örülebilir. Angora iplerle örülüp çeyizlik yelek modelleri olarak, etol şal modelleri olarak kullanılabilir. Çok güzel bir motif. Yelek modelleri bayan 2020 örgü örnekleri arasında. Ama örüldüğünde modası hiç geçmeyecek her sene kullanılabilecek bir örnek. Yeni yelek örgü modelleri kadınlar için hazırladık. Bebeklere, genç kızlara da çok yakışacak. İncilerle, zincirlerle, boncuklarla süsleyebilirsiniz.

Videonun başında askılı yelek yapılışı için gerekli malzemelerin listesi var. Pamuklu iplik ve 3 – 3,5 mm tığ kullanıyoruz. Deriler kullanıyoruz.

Askılı Yelek Yapılışı 2

Askılı Yelek Yapılışı 3

Askılı Yelek Yapılışı 4

Askılı Yelek Yapılışı 1

Askılı Yelek Yapılışı

Askılı Yelek Yapılışı 5

Detayları ile çok şık bir yelek. Tarifine geçelim ve hemen örmeye başlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler