Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Uzun Yelek Modelleri

Yelek modellerinden bugün günlük kullanımlar için istediğiniz boyda örebileceğiniz güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz modeli her renk ve her boyda, her bedene uygun olarak örebilirsiniz. Örgü yelek örnekleri için aynı sayılarda farklı modelleri kullanarak da örebilirsiniz. Tığ ile hem tunik hemde yelek örnekleri olarak kullanmak istiyorsanız tığ işi asimetrik yelek modeli yapılışı çok beğeneceğiniz modeller arasında. Motiflerle yapılan bir örnek. Daha birçok örneğimiz var. Kimi şemalı anlatımlı, kimi yazılı anlatımlı  kimi de videolu anlatımlı. Örgü uzun yelek modelleri anlatımında olduğu gibi. Modelin ayrıntılarını baştan sona videodan bulabilirsiniz. Çok güzel bir yelek. Bayan örgü yelek modelleri için hemen ayrıntılara geçelim.

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin

Önden düğmeli fare dişi örneği yapılışı ile örülmüş harika bir örnek. Örgü uzun yelek modelleri yapılışının tüm ayrıntıları detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek ve ilmek sayılarını ayarlayarak her beden için örebilirsiniz. Çıtır çıtır harika durmuş model. Şiş örgüde farklı örnekleri de kullanarak yelekler örebilirsiniz. Annenize örüp hediye edebilirsiniz. Eminim çok sevinecektir.

Örgü Uzun Yelek Modelleri

Yelek bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Gri tonları ile çok güzel durmuş. Sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Hadi şimdi tüm detayları ile uzun yeleğin yapılışını izleyelim. İyi seyirler. Aklınıza takılan her konuda bize sorabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler