Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Tığla Yelek Örnekleri Anlatımlı

Daireleri tek tek değil bütün olarak örüyoruz. Çok şık bir yelek modeli yapıyoruz. Dairelerin uzunluğunu kendi bedeninize göre ayarlayıp örebilirsiniz. Dairelerin bütün olarak nasıl örüldüğünü birazdan videoda göreceğiz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Daireleri tamamlayarak ilerliyoruz. Yapılışını sizlere birazdan şemasını da vereceğiz. Anlatımlı yelek modellerine en yeni modellerle devam ediyoruz. Tığ işi örgü modelleri ile yapılmış kolay ve şık bir model daha hazırladık. Yapraklı yelek modeli yapılışı da aynı şekilde tığ ile örülmüş güzel bir modeldi. Parçalı yelek modeli olarak da geçiyor ismi. Uzun şeritler halinde örüyor , şeritleri birleştirerek yelek yapıyorsunuz. Asimetrik yelek modelleri arayanlar da sitemizden anlatımlı birçok modeli bulabilirler. Düz olarak yapılmış örnekler, motifli , desenli olarak yapılmış örnekler var. Örgü yelek örnekleri asimetrik modellerin ön kısımları uzun olduğu için farklı şekillerde de giyebilirsiniz. Ön kısmını bağlayarak mesela.

Tığla Daire Motifli Yelek Nasıl Yapılır?

Çok kolay ve şık bir model. Bedenini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Beden ayarlamasını daire motiflerin uzunluğunu ayarlayarak yapabilirsiniz. Şimdi motiflerin nasıl yapıldığına dair şemayı verelim. w

Tığla Yelek Örnekleri Anlatımlı

Motiflerin yelek üzerinde uyarlama şemasını görelim. Arka kısmını ördükten sonra önce önün bir tarafını sonra diğer tarafını örüyorsunuz. Tüm yelek bittiğinde ise kenar şemasını uyguluyorsunuz.

Tığla Yelek Örnekleri Anlatımlı 2

Ve yelek bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek . Şık değil mi.

Tığla Yelek Örnekleri Anlatımlı 1

Sıra geldi dairelerin nasıl yapıldığı videosuna. İyi seyirler.

Kaynak : http://gaanna.ru/page/zhilet-japonskie-kruzhochki

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler