Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin Tığ İşi

Büyükler için yelek örneği hazırladık. Tığla örülen yeleğin yapılışını videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek örebiliriz. Üçgen dilimli kısımları etol şal modellerinde de kullanabiliriz. Benzer modelin uygulanmış halini görmüştüm. Harika oluyor. Örgü yelek modelleri kolay örgülerden. Üst kısmında trabzanlar alt kısmında örnekli bir yelek. Eğer isterseniz tamamını da örnekli yapabilirsiniz. Yeni yelek modellerinden bahsedelim biraz. Geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz kenarı püsküllü modeli çok seveceksiniz. Genç kızlar için küçük çocuklar için ayarlanarak kolay örülecek örneklerden. Püsküllü motifli yelek yapılışı. Tığ işi yelek örneği yaz kış kullanacağımız tariflerden. Örgü yelek modelleri büyükler için tığ işi örneğin üzerine kol eklemesi yaparak el örgü hırka modellerinde de kullanabiliriz. Yeleğimiz için hazırsanız anlatımlara geçelim.

Tığ İşi Yelek Modelleri Açıklamalı

Başka bir desenin, örgü yelek modellerinin yapılışıyla karşınızdayız. Bu sefer büyükler için çok hoş bir yelek örneği anlatımı hazırladık. Piramitleri, üçgen dilimleri andıran yeni modeli örmeyi çok seveceksiniz. Model çok şık aynı zamanda örmesi de çok basit. Bu güzel yelek için orta kalınlıkta % 100 pamuklu iplik ve 5 mm tığ kullanacağız.

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin Tığ İşi

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin Tığ İşi 1

Örgü Yelek Modelleri Büyükler İçin Tığ İşi 2

Yeleğimizi önden, arkadan, yandan gördük. Yeni modeli çok sevecek örneği birçok yerde kullanabileceğiz. Hırkalarda, şallarda muhteşem durur. İlk olarak yeleğimizde nasıl malzemeler kullanacağımızdan bahsettik. İkinci olaraksa yapılışına geçiyoruz. Hep birlikte örgü yelek modelleri büyükler için tığ işi örneği izliyoruz.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/patron-crochet-chaleco-agata-tutorial/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler