Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pullu Örgü Yelek Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çeyizler için süper bir yelek tarifi hazırladık. Pullu örgü yelek yapılışı. Aynı takımdan örgü patik modelleri de örebilirsiniz. Örgü yelek modellerini beğendiğimiz renk alize ipleriyle örüyoruz. Uyun renklerde pullarla şahane bir hale çeviriyoruz. Yeleğimiz göz kamaştırıyor. Örgü cep modelleriyle son dokunuşları yapıyoruz. Açıklamalı tığ yelek işi modelleri çeyiz kıskandıracak modellerden. Yelekte kullandığımız model daha önce farklı örgülerde de kullandığımız örneklerden. Zikzak örgü modelleri,  dalgalı örgü modellerinden. Bebek battaniyesi modelleri, örgü etek modelleri, örgü hırkalar, bebek örgüleri, bebek elbiseleri ördük. Şimdi pul ekleyerek şahane yelek örüyoruz. Dilerseniz pulsuz olarak sade şekilde de örebilirsiniz. Pullu örgü yelek yapılışı nasıl örülüyor detaylara geçelim.

Pullu Çeyizlik Yelek Nasıl Örülür?

Dalgalı örgü modellerinden güzel bir yelek tarifi. Pullarla süslediğimiz yeleği çok sevecek her beden için örmeye başlayacaksınız. Çeyizlik yelek modelleri olarak çok şık duracak. Günlük kullanım için pulları iptal ederek örebilirsiniz. Örgü yelek modelleri anlatımlı örneği pullarla örüp günlerde, özel günlerde giyebilirsiniz.

Pullu Örgü Yelek Yapılışı

Pullu Örgü Yelek Yapılışı 1

Pullu örgü yelek yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık duruyor. Pullar, boncuklar, inciler ekleyebilirsiniz örgü yeleklerinize. Önden pullu arka kısımdan düz olan yeleğin detaylı yapılışına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler