Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok güzel bir yeleğin yapılışını hazırladık. Baştan sonra tüm ayrıntılarıyla yeleğin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Çeyizlik yelek modelleri olarak muhteşem duracak. Anne yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Güzel ve zarif bir örnek. Örgü yelek modelleri özellikle çeyizler için çok ördüğümüz modellerden biri. 1 -2 tane mutlaka her çeyizde olur. En güzel örnekleri araştırır, bulur ve çeyizler için öreriz. Az sonra öreceğimiz şiş örgü yelek de öyle.

Bu parafta çeyizlik yelek veya farklı örgülerde kullanabileceğimiz şiş örgü yelek modellerinden, tığ yelek modellerinden bahsedeceğiz. Mesela şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı hazırlamıştık. Bebek örgülerinde veya farklı modellerde de kullanıldığında çok güzel duracak örneklerden. Kolay yelek örneği yapılışı çok zarif çıtı pıtı örgü modellerinden. Şiş örgü yeleklerden sonra tığ işi yelek nasıl örülür içeriğimizi de inceleyebilirsiniz. Çeşitli iplerle örülecek nadide güzellikte yeleklerden. Gelelim şimdi şiş örgü bayan yelek modelleri yapılışını öğrenmeye geçelim.

Şişle Baştan Sona Anlatımla Yelek Yapılışı

Çok güzel bir örnekle baştan sona anlatımıyla yelek yapılışı hazırladık. Rengiyle modeliyle çok güzel zarif yeleklerden. Haraşo lastik ile başlayıp belli uzunluğa geldikten sonra örneği kurarak devem ediyoruz. Lastik olarak farklı örnekleri de kullanabilirsiniz. 1 düz 1 ters lastikler, 2 düz 2 ters lastikler gibi.

Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Yapılışı

Şiş Örgü Bayan Yelek Modelleri Yapılışı 1

Şiş örgü bayan yelek modelleri yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Yelek baştan sona nasıl örülüyor öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler