Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür?

Daha önce aynı örnekten örgü hırka modelleri örmüştük. Bugün ise örgü yelek modelleri olarak örüyoruz. Eğer iç dış takım örmek isterseniz hırkanın yapılışına tığ işi hırka modeli anlatımlı tariften ulaşabilirsiniz. Merserize hırka modelleri olarak yaz için örebilirsiniz. Yazlık örgü modelleri olarak kullanacağınız çok hoş bir örnek. Yelekler, şallar, yazlık bluzlar, örgü etekler, bebek örgüleri gibi birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Gelin yeleği modeli yapılışı için alize iplerden beğendiklerinizi kullanabilirsiniz. Yine yeleğin zincir sayılarını ayarlayarak her yaş ve beden için örebilirsiniz. Tamamlandığında çok şık duruyor. Trabzanlarla ve zincirlerle yapılmış kolay modellerden. Hazırsanız tığ işi yelek nasıl örülür anlatıma geçelim.

Tığ İşi Yelek Modeli Anlatımlı

Yünlü iplerle örülmüş çok hoş bir yelek daha. Tığ işi yelek modellerini çok severek öreceksiniz. Her beden için her yaş için örülebilir. Sadece yünlü iplerle değil pamuklu, merserize iplerle de örülebilir. Sadece dikkat etmeniz gereken her ipin kalınlık ve inceliği farklı olduğu için ölçüler değişiklik gösterecektir.

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür? 3

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür? 1

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür? 2

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür? 3

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür?

Yeleği dikişsiz olarak örüyoruz. Yan kısımlarında dikiş yok. Yani önler ve arka bir ilerliyor. Kol kısmına geldiğimizde ayrımları yapmaya başlıyoruz. Yeleğimizin bağcık kısmı çok şık. Modern duruyor. Sizde sevdiğiniz şekilde düğmeler, bağcıklar yapabilirsiniz.

Tığ İşi Yelek Nasıl Örülür? 5

Son olarak videoya geçiyor ve tığ işi yelek nasıl örülür öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler