Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahududu Uzun Hırka Modelleri

Ahududu örgü modellerinden çok sevilen bir hırkanın farklı versiyonundan bahsedeceğiz. Ahududu uzun hırka modelleri. El örgü hırka modellerinden en güzel örneklerinden görseller hazırladık. Daha sonra ceket tarzı kısa olan ahududu hırka yapılışını öğreneceğiz. Hırkayı örmek oldukça kolay. Sadece kollarda biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Zor gibi görünse de kolay örgü modellerinden. Salaş örgü hırka modellerinin başında geliyor. Kısa hırkada ön ve arka uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kızlarınızla kendinize anne kız ahududu hırkalar örebilirsiniz. Biz kızımla anne kız takım olarak kullanmıştık. Ahududu örneği hırka modellerinde, örgü atkı modellerinde, örgü şapka modellerinde, örgü yastık modellerinde ve özellikle bebek örgülerinde çok kullanılıyor. Bebekler için bebek battaniyesi, bebek yelekleri, bebek hırkaları örebilirsiniz.

Ahududu Uzun Hırka Modelleri 10

Örgü hırka modellerinde ahududu dışında kullandığımız birçok örnek var. Saymakla bitmez. En güzellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kalın iple renkli örgü modelleri, klasik modası hiç geçmeyecek örgü modelleri, tığ işi, firkete, motifli, şiş örgü gibi birçok modelden bahsettik. Şişle hırka yapılışı için detaylara geçelim.

Ahududu Hırka Modelleri ve Yapılışı

Çok sevilen bir döneme damgasını vurmuş şahane hırkalardan biri. Modası hiç geçmeyecek hırkalardan. Ahududu uzun hırka modellerinden en güzel örnekleri hazırladık. Önce örnekleri inceleyip daha sonra kısa hırkanın anlatımını inceleyeceğiz. Ahududu hırkalar için kalın ipler kalın şişler kullanıyoruz. Ben himalaya hero kullanmıştım. 10 mm şişle örmüştüm. 10 mm şişlerle uygun ipler kullanabilirsiniz.

İlk olarak en güzel hırkalardan oluşan modelleri inceleyim. Birinci olarak ahududu uzun hırka modellerini inceleyelim.

İkinci olarak ise ahududu hırka yapılışını öğrenelim. Boyutlarını, uzunluğunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler