Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pareo Hırka Nasıl Örülür?

El örgü modellerinden renk renk motiflerle örülmüş şahane bir hırkanın örülüşünü hazırladık. Pareo hırka, kimono hırka diyebiliriz. Koton iple ördüğümüz örgülerden. Tek renk örgü hırka modelleri veya modeldeki gibi çok renkli olarak örebilirsiniz. Kolay tığ işi motiflerle örülmüş modellerden.

Pareo Hırka Nasıl Örülür?

Hırka modelleri renk renk motiflerle örüldüğü için evde kalan parça ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Mesela bu örnekten çok güzel örgü etek modelleri, örgü pantolon modelleri örebilirsiniz. İçinde astarla çok güzel olur. Yada örgü yelek modelleri, etol şal modelleri örebilirsiniz. Eminim harika olacaktır. Yazlık örgü modellerinden öreceğiniz çok şık bir hırka daha var. Ondan bahsetmeden geçmeyelim. Kadın yazlık motifli hırka yapılışı. Türkçe videolu olarak hazırlamıştık. Bademli altıgen hırka yapılışı yine çok beğeneceğiniz diğer modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi pareo hırka nasıl örülür öğrenme zamanı.

Motifli Pareo Hırka Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinin en güzel örneklerinden biri daha. Koton iplerle renk renk motiflerle kendimize hırka örüyoruz. Havuz başında, plajda veya günlük hayatınızda kullanacağınız hırkalardan. Pamuklu iplerle örüldüğü için yaz için uygun bir model.

Pareo Hırka Nasıl Örülür? 1

Pareo Hırka Nasıl Örülür? 2

Pareo Hırka Nasıl Örülür? 3

Pareo Hırka Nasıl Örülür? 4

Hırkayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok şık duracak. O halde hemen videoya geçelim ve Türkçe detaylı yapılışıyla pareo hırka nasıl örülür öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CtwwScnN06N/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler