Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadın Yazlık Motifli Hırka Yapılışı

Yazlık örgü modelleriyle devam ediyoruz. Bugün kadınlar için hazırlanmış el örgü hırka modellerinden bir tarif var. Kadın yazlık motifli hırka yapılışı. Merserize ipler, koton ipler, keten ipleri yazlık örgüler için tercih edebilirsiniz. Tığ işi hırkanın yapılışında alize diva kullanılmış. 2 renk 3 renk veya tek renk olarak örebilirsiniz.

Tığ işi motifli hırka modellerinde daha önce ördüğünüz tığ işi motifleri de kullanabilirsiniz. Hırka modellerinde yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz hırkalardan bahsedelim. Ebruli iple kare motifli hırka yapılışı çok hoş örülmesi gereken modellerden. Papatyalı, çiçekli bir motif diyebiliriz. Örgü kimono yapılışı çok güzel çok şık. Genç kızlarınıza hemen örmeye başlayabilirsiniz. Son bahsedeceğimiz model ise motifli zikzak hırka yapılışı olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni hırkanın yapılışına geçebiliriz.

Tığla Motifli Kolay Hırka Nasıl Örülür?

Alize diva ile 3 renk ip kullanılarak örülmüş kolay bir motifin yapılışını hazırladık. Daha sonra bu motiften harika bir hırka örüyoruz. Bu motifi çeşitli modellerde de kullanabilirsiniz. Bebek battaniyeleri, yazlık bluzlar, dantel runner modelleri örebilirsiniz.

Kadın Yazlık Motifli Hırka Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim detaylarıyla kadın yazlık motifli hırka yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler