Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yazlık Hırka Yapılışı

Şiş örgü modellerinden ajurlu örgü modellerinden yapılmış harika bir hırka. Örgü yazlık hırka yapılışında kullandığımız örnek çok hoş bir model. Yazlık bluz modellerinde, etol şal modellerinde kullanabileceğimiz harika bir örnek. Salaş hırka modellerinde kullanabileceğimiz şahane bir örnek. Örgü yazlık hırka yapılışı örgü lastik modelleriyle örülen süper bir model. Örgü hırka modelleri için yazlık ipler kullanıyoruz. Aynı örneği kış için farklı iplerle örebilirsiniz. Örgü hırka yapılışı videolu anlatımlı model için keten ip kullanıyoruz. Merserize iplerle, pamuklu iplerle merserize örgü hırka modelleri anlatımlı modeller yapabiliriz. Sevdiğimiz örneklerle kendimize yaz için hırkalar örebiliriz. Yazlık hırka nasıl örülür detayları ile anlatıma geçelim.

Keten İpten Yazlık Hırka Nasıl Örülür?

% 100 keten iplerle örülmüş salaş bir hırka. Ajurlu örneklerden. Yine farklı örgülerde de kullanacağımız bir örnek. Aynı özellikle 2 farklı renk ipi karıştırarak örüyoruz. Örgü kemerlerle kullanabileceğimiz gibi kurdeleden kemerler, makromeden kemerler, deri kemerlerle de kullanabiliriz. Yazın elbiseler üzerinde, eteklerle, jeanslarla kullanabileceğimiz şahane bir hırka. Rengi modeli harika.

Örgü Yazlık Hırka Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. % 100 keten düşük kollu harika yepyeni bir hırka. Zincir zincir, düğüm düğüm duran oldukça kolay şiş örgü örneği. Lastiği ördükten sonra modeli kuruyor örgümüze şekil veriyoruz. Örgü yelek modelleri gibi birçok örgüde kullanacağımız modeli çok seveceksiniz.

Örgü Yazlık Hırka Yapılışı 1

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok şık örülmesi gereken modellerden. Örgü yazlık hırka yapılışı için kullanıyoruz ama siz dilediğiniz örgüde kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi yapılışına. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler