Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı

Şişle örülen hırka modelleri yapılışı hazırladık. Uzun hırka örgü modelleri anlatımlı olarak resimlerle hazırladık. Aslında düz bir model. Kendi bedeninize göre ilmek sayılarınızı ayarlayarak örebilirsiniz. Genç kızlarınız için örebilirsiniz. Uzun hırka örgü modelleri anlatımlı örnekte cep detayı hırkayı ön plana çıkartıyor. Hırkanın cepleri için istediğiniz, beğendiğiniz örgü modelini kullanabilirsiniz. Şiş ile anlatımlı birçok örgü modeli anlatımlı örneğimiz var. Beğendiklerinizi kullanabilirsiniz. Bayan örgü hırka modelleri anlatımlı modelin detaylı anlatımına kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. El işleri örgü modelleri örnekleri için yeni modelin detaylarına bir göz atalım.

Hırka Örnekleri Açıklamalı

Uzun hırka örgü modelleri anlatımlı modelde ölçüler göğüs 132 cm, ön parça uzunluğu 112 cm, arka parça uzunluğu 118 cm. Hırkanın lastik kısmı 5 mm şişle, diğer kısımlar ise 5.5 mm şişle örülmüş. Hırkanın ceplerinde model uygulaması yapıyoruz. İşte örneğin şeması.

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 12

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 13

Cepler için 38 ilmek atılmış. Siz istediğiniz genişliğe göre ilmek sayılarını ayarlayarak örebilirsiniz. Hırkanın yapımında aşağıdaki gibi bir iplik kullanılmış. Siz beğendiğiniz markaların iplerini seçebilirsiniz.

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 5

Şimdi hırkayı biraz yakından inceleyelim. Düz örgü ve ters örgüden oluşuyor hırka. Sizlere şişe ilmek nasıl atılır, düz ve ters örgü nasıl yapılır anlatın güzel bir video hazırladık. Videoyu izleyerek hırkaya başlayabilirsiniz.

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 6

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 8

Geniş cepli çok hoş bir hırka. Kendinize, küçük kızlarınıza, genç kızlarınıza sevdikleri renklerle örebilirsiniz. Hırkalarınızı istediğiniz boyda örebilirsiniz. Ve hırkanızın renkleri ile uyumlu düğmeler seçebilirsiniz.

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 7

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 4

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 9

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 10

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 11

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı”
  1. Mürüvvet şahin dedi ki:

    Böyle uzun bir hırka için 100 gramlık kaç yumak almalıyım.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Dize kadar olan bir hırka için 10 – 12 ip gidiyor, beden önemli ipin kalınlığı önemli ona göre ip değişecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler