Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Tığ İşi Yelek Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çok şık örmesi oldukça kolay örgü yelek modelleri yapılışı hazırladık. Kolay tığ işi yelek yapılışı. Zincir ve sık iğnelerle oluşan ajurlu örgü modellerinden. Uzun kısa her şekilde her boyda örebiliriz. El örgüsü kolay yelek modellerine kol eklemesi de yaparak örgü hırka modellerine çevirebilirsiniz. Pamuklu, yünlü, merserize gibi birçok iple örebilirsiniz. Yaz kış kullanacağınız örgü modelleri ve yapılışlarından. Örgü yelek modellerinde seçtiğimiz renkte bir ipe ve tığa ihtiyacımız olacak. Sonrasında videodan takip ederek kolay örgü modellerinden yeleği örebiliriz. Örneği örgü pantolon modelleri, örgü etek modellerinde de kullanabilirsiniz. İçine astar kullanarak veya örgü pareo modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Tığla çok güzel örgüler, yelekler ördük. Mesela tığla uzun yelek nasıl örülür çok beğenilen örneklerden. Hırkalarda veya daha birçok modelde kullanacağımız örgülerden. Tığ işi bolero yelek yapılışı da uzun, kısa, kollu, kolsuz olarak örebiliriz. Kolay tığ işi yelek yapılışı farklı örgülerde de uygulanabilir. Hadi nasıl örülüyor öğrenmeye geçelim.

Tığla Kolay Yelek Nasıl Örülür?

El örgüsü kolay yelek modellerinden bir tarif var sırada. Düz kolay yelek modelleri boyutları her bedene her yaşa göre ayarlanarak örülebilir.  Zincirler ve sık iğnelerle yeleğimizi örüyoruz. V trabzanlarla yeleği örebilirsiniz. Yeleğin tüm parçalarını ördükten sonra ön kısma bant kısmını örüyoruz.

Kolay Tığ İşi Yelek Yapılışı

Yeleğimiz çok güzel görünüyor. Bel kısmında bitiriyoruz. Bolero olarak, uzun yelek modelleri olarak da örebiliriz. Şimdi kolay tığ işi yelek yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler