Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hırka, Yelek, Tunik, Şapka için Güzel Ajur Örgü Modeli

Şiş örgü modellerinden birçok örgüde kullanacağımız muhteşem bir modelin yapılışını hazırladık. El örgü hırka modelleri, çeyizlik yelek modelleri, örgü tunikler, örgü şapka modelleri, örgü boyunluk modelleri hatta bebek örgü modellerinde bile kullanacağınız muhteşem bir model. Görüntüsü sizi aldatmasın. Adımları takip ettiğinizde kolaylıkla öreceğinizi görebilirsiniz. Modelin kolay olduğunu göreceksiniz. Örgü modellerinde birçok modelde kullanabiliriz. Sizin ellerinizden çıkan birçok örgüde çok güzel, muhteşem duracaktır. Anlatımlı şiş örgü modellerini birçok çeşit iple ve birçok renkle örebilirsiniz. Birazdan birkaç renkle örülmüş hallerine de göz atacağız. Çeyizlik yelek modellerinde çok kullandığımız bir örnek. Örgü yelek modellerinde değişik lastik örnekleriyle örüldüğünde çok hoş duruyor. Hırka, yelek, tunik, şapka için güzel ajur örgü modeli nasıl örülüyor hemen tarife geçelim.

Ajurlu Örü Modelleri Videolu Anlatımlı

Alize lana gold, yünlü bir iplik ve farklı iplerle örülmüş ve örüldüğünde de şahane duracak örneklerden. Örneğin ara kısmında dilediğiniz örgü örneğini kullanabilirsiniz. Araya dilediğiniz kolay ajurlu örgüleri kullanabilirsiniz. Ara örnek kullanılmadan yapılan örnekli kısımda 7 ve katları olarak hesaplayabilirsiniz. Tabi ilmek sayınızı arada kullanacağınız modele göre hesaplayabilirsiniz.

Hırka, Yelek, Tunik, Şapka için Güzel Ajur Örgü Modeli

Hırka, Yelek, Tunik, Şapka için Güzel Ajur Örgü Modeli 1

Hırka, Yelek, Tunik, Şapka için Güzel Ajur Örgü Modeli 2

Hırka, Yelek, Tunik, Şapka için Güzel Ajur Örgü Modeli 3

Model ön yüzde kuruluyor. Arka kısımda ise ilmekler göründüğü gibi örülüyor. Şimdi hazırsanız hırka, yelek, tunik için güzel ajur örgü modeli nasıl örülüyor izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler