Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Model Bizden Ne Örmek İstediğinize Karar Vermek Sizden

Örgü modelleri ve yapılışlarından tığ işinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Etol şal modelleri, örgü yelek modelleri gibi birçok yerde kullanabileceğiniz harika bir model. Örgü paspas, dantel runner modelleri, örgü supla modelleri gibi birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Bu yüzden model bizden ne örnek istediğinize karar vermek sizden diyoruz. Trabzanlarla yapılmış bir çeşit zikzak örgü modellerinden. Yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Renkli iplerle bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Model çok amaçlı duruşu çok şık örmesi kolay harika bir model.

Tığ işi örgülerle birçok model ördük. Bebek örgü modelleri, dantel örnekleri, yelekler, şallar, kenar oyaları gibi birçok modelde kullandık. Örgü patik modelleri ördük. Hobi dünyasına ait birçok örgü modelleri ve yapılışlarında kullandık. Bugün yine birçok modelin yapılışında kullanacağımız bir tarif hazırladık. Birçok iple öreceğiniz çeşitli modellerde kullanacağınız örneğin yapılışına geçelim.

Tığla Güzel Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çok hoş örneğin yapılışını hazırladık. Üst kısımda neler örebileceğimizden bahsettik. Model bizden ne örmek istediğinize karar vermek sizden diyerek birçok öneride bulunduk. Sizinde aklınıza gelen fikirler varsa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde daha çok model fikrine sahip olmuş oluruz.

Model Bizden Ne Örmek İstediğinize Karar Vermek Sizden

Modelimizin örülüp tamamlandığında nasıl durduğunu gördük. Son olarak ise videoya geçip nasıl örüldüğünü öğrenme vakti. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler