Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Ortasında ponponlar kenarında beyaz çiçekleriyle gölleri süsleyen nilüfer çiçeğinden esinlenerek yapılan yepyeni lif yapımı örneği hazırladık. Nilüfer çiçeği lif modeli yapılışı. Türkçe videolu. Baştan sona anlatımı videoda yer alıyor. Videodan takip ederek en güzel lif modellerini örebiliriz. Nilüfer çiçeği lif nasıl örülür farklı bir modelden de bahsetmiştik. Önceki içeriklerden bahsettiğim modele ulaşıp çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Yeni paylaşacağımız modelde orta kısımda ponponlar kullandık. Ponponlarla farklı bir lif örmek isteseniz ponpon çiçeği lif nasıl örülür inceleyebilir lif örneklerini örebilirsiniz. En güzel lif modellerini örmeye başlamak için hemen yeni model nilüfer çiçeği lif modeli yapılışını izleyelim.

Nilüfer Çiçeği Lif Nasıl Örülür?

Yepyeni bir lif tarifi daha. Ponpon ve çiçeklerle süslediğimiz yeşil zemin üzerine kurduğumuz liflerden. Çiçekli bir model olduğu için her renkle kolaya düşünmeden örebilirsiniz. Kırmızı çiçekler, siyah ponponlar ile zemin beyaz renkle gelincik görünümü verebilirsiniz. Nilüfer çiçeklerini araştırıp aynı renklerde lifler örebilirsiniz.

Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Yeni lif modelini tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Eğer nilüfer çiçeği lif modeli yapılışını beğendiyseniz ve yapılışını merak ediyorsanız hemen altta bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler