Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Lif Modelleri 2020 Değişik

En yeni lif modelleri 2020 yılına güzel bir örnek ile devam ediyoruz. Yeni lif modelleri 2020 değişik çiçekli güzel bir örnek. Sadece lif modellerinde değil değişik örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü amerikan servis modellerinde mesela. Farklı iplerle örerek örgü paspas modellerinde de kullanabilirsiniz. Lif örneklerinde sizlere değişik güzel tarifler hazırlamaya özen gösteriyoruz. En güzel örnekleri seçip anlatımları ile birlikte hazırlıyoruz. Lif modellerinde olduğu gibi hobi dünyasına ait diğer paylaşımlarda da tüm paylaşımlarda da aynı özeni hassasiyeti gösteriyoruz. Sizlerden gelen olumlu yorumlar çok güzel bizi çok mutlu ediyor, motife ediyor. İşimize daha sıkı sarılıyoruz. En güzel lif modelleri 2020 yılında sizlerle buluştu. Videolu anlatımlarla yuvarlak, kare, kese, uzun lif modelleri gibi birçok örneği anlatımlı olarak hazırladık. 2020’nin lif örneklerini her turda renk değiştirerek de örebilirsiniz. O şekilde de çok güzel olacaktır. Hazırsanız ipleri ve tığları hazırlayın. Yeni lif modelleri 2020 değişik örneğe geçiyoruz. İstediğimiz boyutta örüyoruz.

Yuvarlak Lif Modelleri Kolay

Lif modellerinden yuvarlak bir örnek daha. Çeşitli iplerle örüp çeşitli örgü modellerinde kullanacağınız bir örnek. Tarifi videolu anlatımlı bir örgü. 3 renk iplik ve trabzanlarla yapılmış bir model. Her turda renk değiştirerek de örebilirsiniz. Yeni lif modelleri 2020 değişik olsun hep aynı olmasın diyorsanız tam sizlere göre bir model.

Yeni Lif Modelleri 2020 Değişik

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Ayrıntılı yapılışını videoda bulabilirsiniz. Zincir üzerine uyarlayarak kare, dikdörtgen, uzun lif modelleri olarak da örebilirsiniz. Hatta yelek modellerinde, bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Şimdi modelin nasıl yapıldığını detaylı olarak görelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler