Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kare Kasnakta Lif Yapımı Anlatımlı

Çok güzel bir model. Aynı modeli kasnakta bebek battaniyesi yapımında da kullanabilirsiniz. 2 renk ile yapılan çok güzel bir model. Daha önce sizlere kasnakta ponponlu lif yapımı anlatımlı modeli bebek battaniyesi olarak göstermiştik. Daha küçük ölçülerde yaparak lif modelleri olarak yapabilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri arayanlar için oldukça güzel bir model. Yine daha önce sizlere yine kasnakta çiçekli bebek battaniye yapılışından bahsetmiştik. Aynı modeli lif yapımında da kullanabilirsiniz. Kasnak işlerini battaniye olarak da, lif modelleri anlatımlı olarak da kullanabilirsiniz.

Kare Kasnakta Lif Yapımı Video

Modelin yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Sevdiğiniz renklerde lif ipleri ile yapabilirsiniz. Bebek battaniyesi örmek isterseniz diğer iplerle deneyebilirsiniz. Kasnağı hazır olarak alabileceğiniz gibi evde hazır olarak da yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ahşap çıtalar ve çiviler. Çivileri eşit aralıksa ahşap çıtalar üzerine çakarak kasnağı yapabilirsiniz. Kasnağın yapımı da , kasnakta battaniye yapımı da çok kolay ve zevkli.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar içinde güzel örnekler. Videolu anlatımla kolayca evde uygulayabilirsiniz. İşte sizlere videolu anlatımla çok güzel bir lif modeli.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler