Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kırmızı Gül Lif Modeli Yapılışı

Güllü lif modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Çeyiz kıskandıran lif modellerinden. Hemen örmek isteyeceksiniz. Takım lif modellerine çevirerek çeyizler için öreceksiniz. Kırmızı gül lif modeli yapılışı muhteşem. Sarı güller, pembe güller, beyaz güller olarak da örebilirsiniz. Tabi beyaz gül örmek istediğinizde alt zemini farklı renk tercih etmelisiniz. Böylece beyaz güller daha belirgin olacaktır. Gül desenleri lif örneklerinde çok kullanılıyor. Gerçekten güller liflere çok yakışıyor. Yuvarlak lif modelleri, kare lif modellerine uygulanıyor. Kat kat yapraklarıyla gülleri liflere sonradan örüp dikiyoruz. Yada direk lifi örerken gülleri örüyoruz.

Kırmızı güller sevgiyi temsil ediyor. Bu yüzden sevdiklerimize, evlenecek arkadaşlarımıza üzerinde kırmızı güllerin olduğu lifleri hediye edebiliriz. Bizlerden çok güzel hediyeler olur. Güllü lif modelleri anlatımlı model gül dilimleri hazırlayıp daha sonra bunları birleştirerek hazırladığımız liflerden. Lif yapımı anlatımlı model ise gül tomurcuğu lif modellerinden. Tığ işi lif modelleri anlatımlı örnek yine güllerle ördüğümüz liflerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kırmızı gül lif modeli yapılışını öğrenme vakti.

Kırmızı Güllü Lif Nasıl Örülür?

Kat kat yaprakları, yeşil yapraklarıyla çok güzel bir model anlatımı hazırladık. Altta beyaz zemin, üzerinde kırmızı güllerin olduğu kırmızı gül lif modeli yapılışı. Her bir gülde renk değişliği yaparak rengarenk güllerden oluşan lifler örebilirsiniz. Yada tıpkı modelde olduğu gibi tek renk çalışabilirsiniz.

Kırmızı Gül Lif Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Örülmeye değer. O halde hemen videoya geçip lifimizin örülüşünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler