Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güllü Lif Modelleri Anlatımlı

Lif modellerinden yepyeni güllü lif modelleri anlatımlı örnek hazırladık. Çok güzel. Hem günlük kullanım için hem de çeyizlik lif modelleri için çok uygun. Güllü lif modelleri anlatımlı modelin detayları baştan sona tüm ayrıntıları ile videoda anlatılmakta. Keyifle öreceğiniz örgülerden. Güllü lif modelleri için istediğiniz renk seçimini kullanabilirsiniz. Kırmızılar, beyazlar, sarılar, pembeler ile de çok güzel olacaktır. Dilim dilim örülüyor ve fıstıklarla birleştirilerek ve ortada lif çiçeği ile süslenerek ortaya harika bir örnek çıkıyor. Güllü, çiçekli, menekşeli motifleri liflerde çok kullanıyoruz. Örgü çiçek modelleri ile süslenen güz gülleri lif yapımını da çeyizleriniz için kullanabilirsiniz. Laleli uzun lif yapılışı yine takım lif modelleri olarak tamamlayıp kullanacağınız örneklerden. Diğer parçaların yapılışını önceki yazılar arasından bulabilirsiniz. Güllü lif modelleri için parça ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Her bir dilimi farklı renkte gülle örerek gül bahçesi lif yapabilirsiniz. Güllü lif örneği bu şekilde parça ipleri değerlendirdiğimiz harika bir örnek olur.

Güllü Lif Nasıl Örülür?

Üçgen dilimlerle örülmüş bir lif. 6 motifi birleştirerek gül motiflerini örüyoruz. Daha sonra 6 motiften 1 bütün lif çıkartıyoruz. Yuvarlak lif modellerinden güllü çok hoş çok güzel bir örnek. Güllü lif modelleri anlatımlı modeli bitirdiğinizde sanki elinizde gül demeti tutuyormuş gibi olacaksınız. Sarı güller, pembe güler örebilirsiniz.

Güllü Lif Modelleri Anlatımlı

Güllü Lif Modelleri Anlatımlı 3

Güllü lif modelleri anlatımlı modelin motifleri bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Şimdi lifin motifleri birleştiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Güllü Lif Modelleri Anlatımlı 4

Güllü Lif Modelleri Anlatımlı 1

Güllü Lif Modelleri Anlatımlı 2

Çok güzel değil mi. Şimdi sıra geldi güllü lif modelleri anlatımlı modelin tarifini videodan izlemeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Güllü Lif Modelleri Anlatımlı”
  1. MARIA MIHAILA dedi ki:

    Frumos si util !!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler