Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Balık Lif Modelleri

Daha önce sizlere balık desenli lif yapılışından bahsetmiştik. Burada bulunan modellerden birinin yapılışına daha önceki balık liften ulaşabilirsiniz. Çocuklara özel olarak örebilirsiniz. Banyodan korkan çocuklar için onlara özel lif modelleri biraz olsun onları rahatlatacaktır. Kızım biraz korkardı. Bende ona küçük oyunlarla banyo yaptırırdım. Özel lifler, özel şampuanlar diyerek. Hikaye anlatır, şarkı söylerdik. Özellikle başını yıkarken çok korkardı. Tabi şimdi o korkusunu yendi. Çocuklara özel farklı lif örneklerimiz de var. Mesela kaplumbağa banyo lifi yapılışı normal lif ipleri ile örebilirsiniz. Modeldeki kirpi iplerle örülmüş bir örnek. Sakallı ipler de kullanabilirsiniz. Yavru köpek banyo lifi yapılışı da çocuklarımız için örebileceğimiz modellerden. Hadi şimdi balık lif modellerinin yapılışına geçelim. Kolay olduğunu göreceksiniz.

Balık Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Çizgili, kalan ipleri değerlendirmek için süper bir model hazırladık. Lif dışında farklı süslemeler içinde yapabilirsiniz. Mesela bebek odalarında dekor ürünleri olarak kullanabilirsiniz. Bebek odalarında çekmece içleri veya dolap içlerinde lavanta kesesi modelleri olarak kullanabilirsiniz. Balık lif modelleri detaylarını kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Burada resimlerle yapılışını bulabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Daha yumuşak iplerle örerek bebek lif modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Balık Lif Modelleri 11

Balık Lif Modelleri 10

Balık Lif Modelleri 4

Balık Lif Modelleri 9

Balık Lif Modelleri 7

Balık Lif Modelleri 6

Balık Lif Modelleri 5

Balık lif modellerinin yapılışını resimlerle inceledik. Daha detaylı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Çocuklara özel harika bir lif. Her renk ile çalışabilirsiniz. Ve elinizde olan parça iplerle örebilirsiniz.

Balık Lif Modelleri 3

Balık Lif Modelleri

Balık Lif Modelleri 2

Balık Lif Modelleri 8

Balık Lif Modelleri 1

Kaynak : https://www.1dogwoof.com/perfect-crochet-stripes-without-cutting-yarn

https://www.1dogwoof.com/striped-fish-scrubbie-crochet-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler