Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Örnekleri Yapılışı Açıklamalı Anlatımlı

Lif modellerinden yepyeni bir örnek daha. Çok beğeneceğiniz kullanışlı lif modellerinden. Lif örnekleri yapılışı açıklamalı anlatımlı videolu olarak hazırlandı. İstediğiniz renk düzeninde videodan takip ederek keyifle örebilirsiniz. Lif modellerinden en güzel örnekleri anlatımlı şekilde sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Genelde hepsi videolu anlatımlı oluyor. İlk defa öreceksek videolardan takip ederek kolay oluyor örmesi. Fıstıklı kolay lif ortasında yine puf çiçekle süslenmiş bir örnek. Lif örneklerini süslemek için bu modeli çok kullanıyoruz. Lifin tamamını veya orta kısmını çiçekle kapatıyoruz. Daha önce güllü lif modelleri anlatımlı örnek paylaşmıştık. Yine ortasına lif çiçeği yapılışından eklemiştik. Uzun lif anlatımlı modellerde, kare – dikdörtgen, kese lif modellerinde, yuvarlak lif modellerinde, yıldız lif modellerinde lif çiçeklerini çok kullanıyoruz. Lif çiçeğini farklı iplerle örerek patik modellerini süslemede veya örgü paspas modellerinde de kullanıyoruz. Çiçek yapraklarından dikerek birbirine ekliyoruz. Şimdi gelelim yine ortasında lif çiçeği olan fıstıklarla örülmüş çiçekli lif örnekleri yapılışı açıklamalı anlatımlı modelin detaylarına.

Anlatımlı Lif Modelleri

Bu teknikle daha önce kilim desenli lif modelleri örmüştük. Şimdi aynı modelden yani aynı teknikten çiçekli altıgen motifli bir lif örüyoruz. Çeyizlik lif modelleri, damat lif modelleri, günlük kullanım için lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. İsterseniz ortasındaki çiçeği iptal edebilirsiniz. Lifimizi önce yakından inceleyelim.

Lif Örnekleri Yapılışı Açıklamalı Anlatımlı 1

Lif Örnekleri Yapılışı Açıklamalı Anlatımlı 2

Lif Örnekleri Yapılışı Açıklamalı Anlatımlı

Çok güzel görünüyor değil mi. Birçok renk düzeni bu güzel life çok yakışacak. Şimdi bu güzel lifin nasıl örüldüğünü videodan izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler