Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Lif Modeli Videolu Anlatım

Örgü sezonu açıldı. Artık günlük kullanım için çeyizler için hiç görülmemiş örgüleri örmeye başladık. Çocuklarımız için kazaklar, hırkalar, şapkalar, atkılar örmeye başladık. Yeni doğacak bebekler için bebek battaniyeleri, bebek yelekleri örmeye başladık. Bugün günlük kullanım veya çeyizler için çok şık bir lif örnekleri öreceğiz. Lif örmeye yeni başlayanlar için kolay ve gösterişli bir örnek. Renkli olarak ördüğümüz lif yapılışında daha önce örülen ve parça kalan renkli lif iplerini kullanabiliriz. Lif modellerinde yuvarlak olarak ördüğümüz örneği uzun lif modellerine de çevirebiliriz. Mesela incili uzun papatya lif yapılışı nasıl uzun lif yapabilirsiniz fikir verecektir. Daha önce güllü lif örnekleri paylaşmıştık. Kese lif modellerine çok güzel bir örnek. Eğer birazdan paylaşacağımız yuvarlak lif modeli videolu anlatım örneğini kese life çevirmek isterseniz fikir edinebilirsiniz. Evet gördüğümüz bir örnekten farklı olarak 2 tasarım daha oluşturduk. Şimdi örneğimizin yapılışına geçelim.

Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Yeni başlayanlar için kendine kolay ama gösterişli örnekler arayanlar için harika bir örnek hazırladık. Yuvarlak ve zikzak görünümünde. Daha büyük örülerek yuvarlak bebek battaniyesi yapabiliriz. Farklı iplerle örgü amerikan servise çevirebiliriz. Yada örgü paspas modellerine çevirebiliriz. O kadar güzel bir model.

Yuvarlak Lif Modeli Videolu Anlatım

Yuvarlak Lif Modeli Videolu Anlatım 1

Sarılar, pembeler, morlar, yeşiller… Birçok renk düzeninde öreceğiniz fıstıklı çok beğeneceğiniz bir örnek. Gelin birlikte yuvarlak lif modeli videolu anlatım tarifine geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler