Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncili Papatya Uzun Lif Yapılışı

Daha önce aynı modelin yuvarlak çalışmasını örmüştük. İncili papatya lif nasıl örülür önceki yazılarımızdan bulabilir ve takım lif modelleri olarak örebilirsiniz. Çeyizlerde takım lif modelleri çok kullanılıyor. Çok şık çok güzel duruyor. İncili papatya uzun lif yapılışı ile yuvarlak lifi birlikte örerek takım oluşturabilirsiniz. yuvarlak lifi 2 parça örüp kese lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Çok zarif. Hediyelik fikirler, satış için çok güzel bir model. Rengi ile modeli ile dikkat çekici bir örnek olmuş. Uzun lif modelleri çok kullanışlı oluyor. Puf çiçekli uzun lif yapılışı çok güzel modellerden biri. Yine istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Kar tanesi uzun lif yapımı yine takım olarak örülen örneklerden. Daha fazla model için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi incili papatya uzun lif yapılışına geçelim.

İncili Papatya Uzun Lif Nasıl Örülür?

İncilerle, puf çiçeklerle örülmüş çok güzel bir lif anlatımı var sırada. İncili papatya uzun lif yapılışı yuvarlak parçaların birleşiminden oluşuyor. Ortada büyük yuvarlak, kenarda küçük yuvarlak motiflerin birleşiminden oluşan bir lif. Renkli kısımlarda parça lif iplerinizi kullanabilirsiniz.

İncili Papatya Uzun Lif Yapılışı 1

İncili Papatya Uzun Lif Yapılışı 2

Lif çok güzel görünüyor. Sizde sevdiğiniz renklerle keyifli lif modelleri örebilirsiniz. Tutma kısımlarını örgü olarak yapabileceğiniz gibi plastik halkalar kullanarak da yapabilirsiniz. Uzun lif örnekleri örgü çiçeklerle, örgü kelebeklerle renk renk lif ipleri ile süslenebilir. Tek başına veya takım olarak kullanabileceğiniz bir lif. İncili papatya uzun lif yapılışı için hemen videoyu izliyoruz. İyi seyirler.

İncili Papatya Uzun Lif Yapılışı

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler