Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Kare Lif Yapımı

Lif modellerinden çok hoş güzel ve kolay bir modelin yapılışını hazırladık. İki renkli lif modelleri ve çok renkli lif modelleri olarak örülecek örneklerden. Kolay kare lif yapımı. Kare lif modelleri, dikdörtgen lif modelleri, uzun lif modelleri olarak öreceğiniz çok hoş örneklerden. Hatta modeli kese lif modelleri parçasını da örüp takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Son zamanlarda çeyizlik lif modelleri olarak 3lü takım lif modelleri, 4lü takım lif modelleri örülüyor. 2li takım lif modelleri örülüyor. Bu modelde kolay ve şık olsun istiyorsanız örmek isteyeceğiniz örneklerden. Zincir sayısı ayarlanarak her boyuta rahatlıkla çevrilebilecek en güzel lif modellerinden. Mesela kabartma çiçekli lif örneği yapılışı boyutları dilediğimiz gibi ayarlanacak modellerden. 3D lif modellerinden. Sıralı çiçekler lif örneği yapılışı da aynı şekilde istenilen boyutlarda örülebilir. Bir diğer modelimiz ise örümcekli lif modellerinden olacak. Anlatıma örümcekli püsküllü lif nasıl örülür içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi ise kolay kare lif yapımını öğrenelim.

Kolay Kare Lif Nasıl Örülür?

Pembe ve beyaz renkle ördüğümüz lifi her renkle örebiliriz. Yine tek renk olarak da çalışabileceğimiz bir model. Hatta bu güzel modeli örgü yelek modellerinde de kullanabiliriz. Alize iplerle çeyizlik yelek olarak çok şık duracak. İlk olarak modeli tamamladığımızda nasıl göründüğüne bakalım.

Kolay Kare Lif Yapımı

Kolay Kare Lif Yapımı 1

Kolay Kare Lif Yapımı 2

Fıstıklarla yapılmış kolay ve şık bir lif öreceğiz. Yukarıda nasıl durduğunu gördük. Son olarak videoya geçelim ve kolay kare lif yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler