Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Modelleri 2020 Kolay Yapılışı

2020’nin sanırım herkes biran önce bitmesini istiyor. Çok kötü bir yıl oldu. Pandemiden dolayı dışarı çıkamadık. Hayatımız etkilendi. Sevdiğimiz insanları kaybettik. Hastalarımız oldu veya hastalandık. Evde kaldığımız günleri hobi dünyasında, örgü modelleri ile iğne oyaları ile sevdiğimiz işler ile biraz olsun geçirmeye çalıştık. Tabi kadınların işi biraz zor oldu. Yemek, ödevler, evin işleri derken çok yorulduk. Yorgunluğumuzu hobilerle azaltmaya çalıştık. Sizlere güzel, beğeneceğiniz lif modelleri 2020 kolay yapılışı olan bir örnek hazırladık. Takım lif modelleri olarak da tasarlayıp örebilirsiniz. Lif modellerini keyifle örebilir kısa sürede tamamlayabilir. Hatta bir günde birkaç tane örebilirsiniz. Lif modelleri örgü örnekleri için beğendiğiniz renkleri örebilirsiniz. Fıstıklarla, tomurcuklarla örülmüş bu güzel örneğin yapılışına geçelim hemen.

Lif Modelleri Anlatımlı

Çok güzel bir örnek. Lif modelleri 2020 kolay yapılışı için 3 renk lif ipi kullanıyor. Zemin beyaz, yaprakları yeşil ve çiçeği için sarı kullanıyoruz. Lifimize 3 zincir çekerek başlıyoruz. Zincir içine bir fıstık yapıp daha sonra 3lü yıldız tekniği yapıp sonlarda artış yapıyoruz. 4.  sırada 1 yeşil ipimizle yaprak yapıyor, iki sıra beyaz geçip üçüncü sırada 2 yaprak yapıyoruz. İki sıra beyaz yapılıp yine yeşil ipimizle 3 yaprak yapıyoruz. Bu yapmış olduğumuz parçadan 6 tane yapıp her yaprak arasına sarı ipimizle laleleri yapıyoruz. Ve parçaları birbirine yeşil ipimizle ekleyerek tamamlıyoruz. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif Modelleri 2020 Kolay Yapılışı

Lif Modelleri 2020 Kolay Yapılışı 2

Lif Modelleri 2020 Kolay Yapılışı 3

Anlatım biraz karışık gelmiş olabilir. Kat kat yaprakları olan güzel bir örnek. Her katta renk değişikliği yapabilirsiniz. Veya her dilimde farklı renk çiçekler örebilirsiniz. Lif modelleri 2020 kolay yapılışı modelinin yıldız şeklinde örülen örneğinin anlatımını videodan izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler