Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayçiçeği Lif Modeli Yapımı

Lif modellerinde son zamanlarda çok sorulan bir tarifle geliyoruz. Ayçiçeği lif modeli yapımı. Sarı çiçeklerden ortası kahverengi olgunlaştığında lezzetli çekirdekler veren bir çiçek. Özellikle taze iken yemeyi çok severim. Tabi kuşlar ekildiği yerde bırakmıyor. Onlarda paylarını alıyor. Ayçiçeği renklerinden esinlenerek örgülerimize de yansıtıyoruz. Örgü çiçek motiflerinde, örgü paspas modellerinde kullanıyoruz. Bugün lif örneklerine yansımış halini göreceğiz. Çiçek, model çok güzel. Kırmızı siyah renklerle örerek gelinciklere de benzetebiliriz. Ayçiçeği lif modeli yapılışında kullandığımız çiçekleri farklı örgülerde de kullanabiliriz. Bebek örgülerinde kullanabiliriz. Süslemek için. Videolu ayçiçeği lif örneği yapılışı yıldız tekniği ile ördüğümüz lif yapımı modellerinden. Ayçiçeği lif modeli yapımı için hemen detaylara geçelim. Günlük kullanım için çeyizlik lif modelleri olarak örelim.

Ayçiçeği Lif Nasıl Örülür?

Çok güzel gösterişli bir lif. Örgü çiçek modelleri 3 boyutlu örgü çiçek örneklerinden. Yapraklarda harika duruyor. Dediğimiz gibi çiçekler çok güzel ve farklı çiçeklere uyarlanarak örebilir. Mavi yapraklarla sarı tohumlarla kır çiçeklerine çevirebiliriz. Kırmızı yapraklar siyah tohumlarla gelinciklere çevirebiliriz.

Ayçiçeği Lif Modeli Yapımı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Ay çiçeği lif modeli yapımı baştan sona detayları ile anlatılmakta. Güzel sevimli lifi örmek isterseniz sarı, yeşil, kahverengi, beyaz ipleri hazırlayarak uygun tığımızı hazırlayarak videoyu izleyerek örebiliriz. Ayçiçeği motiflerini, yaprakları patik süslemelerinde, bebek battaniyesi süslemelerinde, çantaları süslemek için bebek yeleklerini, bebek örgülerini süslemek için kullanabiliriz. Gelin şimdi çiçekli lifin yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler