Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Lif Modelleri Yuvarlak

Rüzgar gülü lif modelleri, yuvarlak lif modellerine çok güzel bir örnek hazırladık. Lif ipiyle veya farklı iplerle örebileceğiniz bir örnek. Anlatımlı lif modelleri yuvarlak örneği uzun lif modelleri, kese lif modelleri olarak da tasarlayabilirsiniz. Ortasında çiçekler, kenarında fıstıklarla çeyizlik lif modelleri olarak hazırlayabilirsiniz. Çeyizlerimiz için lif modellerinde en güzel örnekleri örüyoruz. Mesela neon renk lif modeli yapılışı her renkle öreceğiniz modellerden. Beyaz ve gold – gümüş simli iplerle örebilirsiniz. Aşağıdaki örneği de o şekilde. Yeşil ve sarı renkle örülmüş örneğini göreceğiz. Yuvarlak lif modeli videolu anlatım örneğini örgü nihale modeli olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Hasır iplerle örülüp saksı altlarında kullanabiliriz. Hatta daha büyük yapılarak paspas modelleri olarak kullanabilirsiniz. Lif ipleriyle daha yumuşak olacaktır. Anlatımlı lif modelleri yuvarlak örneği farklı örgülerde çeşitli iplerle duruşu da farklı olacaktır. Hadi tarifine geçelim.

Yeni Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Kenar bordur kısımları rüzgar gülü lifimize çok yakışmış. İptal edilerek değişik örgülerde de kullanabilirsiniz. hasır iple paspas çok güzel olur bence. Anlatımlı lif modelleri yuvarlak örneği ve diğer lif modellerinde gördüğümüz örnekler birçok modele uyarlanarak örgü tasarımlar oluşturulabilir. Yuvarlak dantel modelleri mesela daha kalın iplerle örülerek paspas örülebilir. Yada lif ipiyle örülerek lif yapılabilir.

Anlatımlı Lif Modelleri Yuvarlak

Lifi örüp tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok hoş duruyor. Eğer nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız lif iplerinizi hazırladıktan sonra aşağıdaki videodan tarifini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler