Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Neon Renk Lif Modeli Yapılışı

Yuvarlak lif modelinden çok güzel bir örnek hazırladık. Neon renk lif modeli yapılışı severek öreceğimiz çeyizlik lif modelleri veya günlük kullanım için örebileceğimiz bir örnek. Neon renkle ördüğümüz lifi her renkle öreceğimiz modellerden. Lif modellerini sevdiğiniz her renkle örebilirsiniz. Yuvarlak fıstıklı modelde 2 renk kullanıyoruz. Ana rengimiz ve kenar bordür rengimiz. Kenar bordür rengi için artık iplerinizi kullanabilirsiniz. Yuvarlak lif modeli videolu anlatımdan takip ederek öreceğimiz bir örnek. Yeni lif modellerinden önereceğimiz puf kelebek lif yapılışı farklı örgülerde de kullanacağımız örneklerden. Sizce az sonra paylaşacağımız model daha kalın iplerle örülerek farklı modellerde de kullanılabilir mi. Mesela paspas gibi örneğin supla gibi. Bence olur gibi. Anlatımlı lif modellerinde ip değişiklikleri de yaparak farklı örgülerde kullanabiliriz. Şimdi neon renk lif modeli yapılışına geçelim.

Neon Renklerde Lif Nasıl Örülür?

Fıstık yeşili renkle çok sevilen bir lif örüyoruz. Fıstıklı dilimlerden oluşan yuvarlak lifi iç kısmı beyaz dışı simli iplerle de örebileceğiniz bir örnek. Beyaz ile ördüğümüzde dış kısmında yani bordürde her rengi kullanabiliriz.

Neon Renk Lif Modeli Yapılışı

Fıstık yeşili ve siyah. En güzel renklerle en güzel modelleri örmeye devam ediyoruz. Hadi şimdi neon renk lif modeli yapılışını izliyoruz. Bol örgülü günler. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler