Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Puf Kelebek Lif Yapılışı

Küçük küçük kare motiflerden harika yepyeni bir lif. Puf kelebek lif yapılışı parça iplerle renk renk örülebilir. Bebek battaniyesi olarak tasarlanabilir. Bebek yelek modelleri olarak tasarlanabilir. Örgü nihale modelleri olarak kullanılabilir. Eğer sizin de aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Puf kelebek lif yapılışı kelebek motiflerinden oluşuyor. Lif modelleri minik minik çiçeklerden, kelebeklerden oluşuyor. İstediğiniz sırada renk değişikliği yapabilirsiniz. Renkli örgü modellerinin en sevimli örneklerinden. Minik karelerden, çiçeklerden oluşan lif olarak veya yine farklı örgü modelleri ve yapılışlarında kullanacağımız örneklerden bahsetmiştik. Bunlardan bir tanesi minik karecikler örgü modeli yapımı. Yine liflerde kullanabilirsiniz. Örgü paspas modellerinde kullanabilirsiniz. Tıpkı bu örnekte olduğu gibi. Az sonra paylaşacağımız modeli de paspas olarak örüp evinizin dilediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız modeli paspas olarak da düşünebilirsiniz. Örgü supla modelleri olarak da güzel durur. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mı. Az sonra paylaşacağımız modeli de paspas olarak örüp evinizin dilediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz Kutu çiçek lif modeli beğeneceğiniz hemen örmek isteyeceğiniz örnekler arasında yerini alacak. Yine örneği farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi puf kelebek lif yapılışına.

Puf Kelebek Lif Nasıl Örülür?

Minik renkli kelebekler örüyoruz. Daha sonra bu kelebekleri kare kare birbirine ekleyerek içten dışa doğru modelimizi büyütüyoruz. Modeli büyüterek birçok örgüde kullanıyoruz. Paspaslar, lifler, suplalar, bebek örgüleri gibi.

Puf Kelebek Lif Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer sizde puf kelebek lif yapılışını örmek isterseniz hemen altta tarifini bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler