Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Uzun Lif Yapılışı

Lif örneklerinden yine muhteşem güzellikte bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. İki renkli lif modelleri için birbiri ile uyumlu veya zıt renkleri kullanabilirsiniz. Eminim her şekilde de güzel duracaktır. Aynı zamanda bu modeli yuvarlak lif modelleri ve kese lif modelleri parçalarını da örerek takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Canlı renklerle, gümüş simli – gold simli iplerle çok güzel duracak modellerden. Adım adım lif nasıl örülür birazdan öğreneceğiz. Öncesinde farklı lif modellerine bir göz atalım.

Lif örneklerinde çeşidi seviyoruz. En güzel modelleri araştırıyor buluyor çeyizlik lif modelleri olarak örüyoruz. Mesela yeni 2 katlı uzun lif yapılışı çok hoşunuza gidecek güzel liflerden. Fıstıklı uzun lif örneği yapılışı ise daha kolay örülecek uzun liflerden. Daha fazla lif modellerinin yapılışına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi çiçekli uzun lif yapılışını öğrenelim.

Çiçekli Uzun Lif Nasıl Örülür?

Kahve tonları ve beyaz renkle örülmüş güzel bir lif daha. Uzun lifler, kese lifler bana daha kullanışlı geliyor. Diğer modellerde çok güzel oluyor fakat onları daha kullanışlı buluyorum. Sizce en kullanışlı lif hangisi.

Çiçekli Uzun Lif Yapılışı

Çiçekli Uzun Lif Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Her rengiyle çok güzel olacak bir lif. O halde hemen yapılışına geçelim. Çiçekli uzun lif yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler