Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kat Kat Lahana Lif Yapılışı

Lif modellerinden kat kat yapraklarıyla lahanayı andıran lif örneği yapılışı hazırladık. Birçok renk düzeniyle örüldü. İlk örüldüğü andan bugüne kadar modası hiç geçmeden aynı şekilde örmeye devam edildi. Her kat aynı renkte, aralara farklı renklerde katlar veya kenar bordür uygulaması ile lahana lif modellerini ördük. Lif örnekleri çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından. En güzel lif modellerini ördük bugüne kadar. Şimdi yine kat kat lahana lif yapılışını ekliyoruz. Sizde beğendiğiniz renklerle lifi örebilirsiniz.

Katlı yapraklarla örülmüş liflerimizden bahsedelim biraz. Mesela kat kat lif modelleri yapılışı çok beğeneceğiniz modeller arasında. Kenar bordürlerini her renkle örebilirsiniz. Her turda renk değiştirebilirsiniz. İki katlı çiçekli lif yapılışı çeyizlik lif modellerinde çok örülen örneklerden. Bir diğer adıyla tomurcuk lif modellerinden. Lif modellerimizin hepsinden burda bahsetmek çok zor. Önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi kat kat lahana lif yapılışını izleyelim.

Lahana Lif Nasıl Örülür?

Modası hiç geçmeyecek lif modellerinden. Kat kat yapraklarıyla lahanayı andırıyor. İsmi de buradan geliyor. Örümcekli lif modellerinden, fıstıklı lif modellerinden. Ortasında yine kat kat yapraklı örgü çiçeğiyle güzelli göz dolduruyor.

Kat Kat Lahana Lif Yapılışı

Çok güzel bir lif. Sade haliyle anlatımı paylaşıyoruz. Bundan sonra ise renklerle istediğiniz gibi oynayarak en güzel lifleri, lahana lifleri örebilirsiniz. Kat kat lahana lif yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler