Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3Lü Takım Lif Modeli Yapılışı

Uzun lif modelleri, yuvarlak lif modelleri ve kese lif modelleriyle çok hoş örmesi kolay duruşu çok güzel takım lif modellerinden bir tarif hazırladık. 3lü takım lif modeli yapılışı. Çeyizlik lif modelleri olarak birçok renk düzeniyle örmek isteyeceksiniz. Takımın parçalarını ayrı ayrı tek başına da örebilirsiniz. Yada yine takım olarak fıstıklı lif modellerini kullanabilirsiniz. Son zamanlarda çeyizler için takım lif modelleri çok tercih ediliyor. Dilerseniz sizlere örmek isteyeceğiniz birkaç takım liften bahsedelim. Sonra yeni modelimizin yapılışına geçeriz.

3Lü Takım Lif Modeli Yapılışı 4

Takım lif modelleri fikri ilk bizden çıkmıştı. İlk çıktığı andan itibaren de çok sevildi. İlk paylaştığımız tarifler arasında takım lif modelleri yapımı var. Gri, sarı ve beyaz renklerle örülmüş muhteşem bir takım. Modası hiç geçmeyecek lif örneklerinden. 4lü takım lif yapılışı rengarenk kırkyama örgü modellerini andıran üçgen dilimlerden oluşan muhteşem bir model. Gül dalı takım lif yapılışı düz liflerin üzerinin güllerle süslenmesinden oluşan göz alıcı güzellikte liflerden. Son olarak çizgili takım lif yapılışından bahsedelim ve yeni modelimize geçelim.

3 Lü Takım Lif Nasıl Örülür?

Lif takımımız yuvarlak, kese ve uzun liften oluşuyor. Bence eğer bir takım lif öreceksek içinde mutlaka kese lif ve uzun lif olmalı. Lif yapımının en kullanışlı parçaları arasında kese ve uzun lifler yer alıyor. Tabi bu benim fikrim. Sizce hangi lifler daha kullanışlı oluyor.

3Lü Takım Lif Modeli Yapılışı 2

3Lü Takım Lif Modeli Yapılışı 1

 

3Lü Takım Lif Modeli Yapılışı

Şimdi önce kese lif yapılışını sonra uzun lif yapılışını ve son olarak ise yuvarlak lif yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler