Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çapraz Fıstıklı Kolay Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel kolay bir lifin yapılışını hazırladık. İki renkli lif modelleri olarak ve her 2 turda bir renk değiştirerek çok renkli modelleri olarak da örebilirsiniz. Adım adım çapraz fıstıklı kolay lif modeli yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra evde olan artık iplerle veya yeni iplerle lifi örebiliriz. Çapraz fıstıklı örgü modeli ilk paylaştığımızda çok sevilmiş ve birçok modelde örülmüştü. Özellikle örgü şapka modellerinde kullanmıştık. Ebruli iplerle de güzel duran bir örnek. Lif örmek istediğinizde de ebruli ipleri kullanabilirsiniz. Liflerinize de ebruli ipler, batik ipler yakışacaktır. Çapraz fıstıklı lif kolayca çeşit çeşit renklerle örülecek liflerden.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz farklı liflerden bahsedeceğiz. Eğer çocuklarınıza veya kendinize hayvan desenli liflerden örmek isterseniz balık desenli lif yapılışına göz atabilirsiniz. Örgü tutacak modelleri veya farklı lifler olarak örülecek süpürge lif modeli nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Daha fazla lif örnekleri için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çapraz fıstıklı kolay lif modeli yapılışını öğrenme zamanı.

Çapraz Fıstıklı Lif Nasıl Örülür?

İki renk kullanılarak örülmüş kolay bir lif. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra uzun, kese, kare veya dikdörtgen olarak öreceğiz. Aynı zamanda takım lif modelleri olarak da örebileceğiz.

Çapraz Fıstıklı Kolay Lif Modeli Yapılışı

Çapraz Fıstıklı Kolay Lif Modeli Yapılışı 2

İstediğimiz uzunlukta istediğimiz boyutlarda öreceğimiz kolay bir lif. Lif örmeye yeni başlayanlarda kolayca örebilirler. Güzel takımlar oluşturabilirler. O halde hemen anlatıma geçelim çapraz fıstıklı kolay lif modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler