Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Altıgen Kasnakta Lif Yapımı Anlatımlı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Altıgen kasnakta lif yapımı anlatımlı model hazırladık. İki renkli lif modellerinden. Tamamlandığında çiçek çiçek, yıldız yıldız duruyor. Bu model daha büyük kasnaklarda yapılarak bebek battaniyesi yada paspas modelleri olarak da kullanılabilir. Güzel olacaktır. Altıgen kasnakta lif modellerine geçmeden önce daha önce yaptığımız lif örneklerinden bahsedelim. Yine hepsi kasnakta liflerden olacak. Kare kasnakta lif nasıl yapılır detaylarıyla paylaşmıştık. Az sonra paylaşacağımız altıgen lif modeliyle aynı örnekten diyebiliriz. Biri kare biri altıgen şekilde yapılmış. Kasnakta lif yapımı videolu anlatımlı model ise flamingo desenli puf puf yumuşacık duran liflerden. Kare kasnakta lif yapımı anlatımlı model aynı zamanda bebek battaniyesinde de kullanılıyor. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylı yapılışıyla altıgen kasnakta lif yapımı anlatımlı modeli öğrenelim.

Altıgen Kasnakta Lif Nasıl Yapılır?

Altıgen kasnakta 2 renk kullanarak yıldız desenli lif yapıyoruz. Halı dokur gibi lifi dokuyor ortaya güzel bir model çıkartıyoruz. Kasnakları çıtalarla, çivilerle kendiniz yapabilirsiniz. Çivili kasnakta lif yapımı olarak bu modeli tamamlayabilirsiniz. Tuhafiyelerden kasnak alabilirsiniz. Aynı modeli plastik kasnakta lif yapımı olarak da tamamlayabilirsiniz.

Altıgen Kasnakta Lif Yapımı Anlatımlı

Şimdi yukarıda gördüğümüz lifin yapılışını öğreneceğiz. Hazırsanız hemen anlatıma geçelim. Altıgen kasnakta lif yapımı anlatımlı modeli izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler