Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kasnakta Lif Yapımı Videolu Anlatım

Kasnakta lif modellerinden çok seveceğimiz hayvan figürlü bir lif yapılışı hazırladık. Flamingo lif modelleri. Kız çocukları bayılacak bu life. Çocuklarımıza özel kasnakta lif yapımı örneğini yapabiliriz. Flamingo severlere hemen yapabiliriz. Bence hoş bir duvar süsü modellerine de çevirebiliriz. 1 parça daha örüp örgü yastık modellerine çevirebiliriz. Ne dersiniz güzel olmaz mı. Kasnakta lif yapımı videolu anlatım olarak hazırladık. Bu yüzden hepimiz zorlanmadan rahatlıkla yapabiliriz. Lif modellerini tığ işi örgülerle, şiş örgü modelleriyle çeşitli boyutlarda, çeşitli desenlerde örüyoruz. Bugün dokuma lif yapıyoruz. Bunun için altıgen kasnak kullanıyoruz. Çeşitli desenlerde dokuyarak en güzel çeyizlik lif modellerini yapıyoruz. Mesela çatalla lif nasıl örülür geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık. Örmesi kolay örneklerden. Sanki kasnakta yapılmış gibi duruyor. Altıgen kasnakta lif modelleri papatya desenli örneklerden. Yumuşacık ve kullanışlı. Şimdi flamingo desenli lifimizin anlatımına geçelim.

Altıgen Kasnakta Lif Nasıl Örülür?

Pembe, siyah ve beyaz iplerle çok hoş, sevimli bir lif dokuyoruz. Makasa ve kasnağa ihtiyacımız olacak. Malzemelerimizi hazırladıktan sonra kasnakta lif yapımı videolu anlatımı izleyerek lifimizi tamamlayacağız. Yapması çok keyifli olacak. Birkaç saatte tamamlayacağımız kasnakta lif örneklerinden.

Kasnakta Lif Yapımı Videolu Anlatım

Kasnakta Lif Yapımı Videolu Anlatım 1

Kasnakta Lif Yapımı Videolu Anlatım 2

Kasnakta Lif Yapımı Videolu Anlatım 3

Pembeler, maviler, sarılar… Birçok renkle flamingolar yapabilir en güzel lifleri örebiliriz. Renk incelemesi, model incelemesi yaptık. Son olarak ise modelin videosunu izleyelim. Bol hobili, huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler