Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Süpürge Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için çok şık bir model hazırladık. Üstelik yapılışı çok kolay. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Süpürge sarı olur diye sarı da yapabilirsiniz. Bizi takip ederek yeni lif modelleri yapılışına ulaşabilirsiniz. Diğer modellerimizde olduğu gibi lif modellerini de sizlere ayrıntılı anlatımlı, videolu olarak hazırlıyoruz. Lif örneklerinin bizim kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Her evde her çeyizde mutlaka çeşit çeşit lifler olur. Rengarenk iplerle örülmüş en güzel lif örnekleri. Son zamanlarda yapılan lif modelleri çok güzel. Ayrıca kullanılan renklerde çok güzel.

Süpürge Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Daha öncelerde ip çeşitliliği bu kadar yoktu. Model çeşitliliği de azdı. Şimdi hem modeller çoğaldı hemde ip renkleri. Yeni modellerden sizlere bugün süpürge lif modeli yapılışını anlatacağız. Biraz eski modellerimizden bahsedelim. Son zamanlarda örülen en güzel modeller 3 boyutlu lif örnekleri. Uzun olarak yapabilirsiniz. Yuvarlak olarak yapabilirsiniz. Tomurcuk lif modelleri çok yapılıyor. Ama en güzel örneklerden biri ayçiçeği lif örneği yapılışı. Sizde çeyizleriniz için , kendiniz için, satış için bu güzel , zarif modelden yapabilirsiniz. Beğendiğiniz örgü modellerini lif örneklerine uyarlayabilirsiniz. Mesela bir şalı uyarlayabilirsiniz. Tıpkı daha önce bizim yaptığımız gibi. Midye kabuğu lif yapımını annem şal modellerinden uyarlamıştı.

Süpürge Örgü Lif Modeli Yapılışı

Modelin yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Sizde yaptığınız lif modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler