Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Papatyalı Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden çok hoş bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada yeni papatyalı lif modeli yapılışı. Çok hoş çok zarif bir örnek. Çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Rengi ve modeliyle çok uyumlu dikkat çekici bir lif olmuş. Lif örneklerini örmekten hiç vazgeçmeyeceğiz. Çeyizlerde veya günlük yaşamımızda kullanıyoruz. Kültürümüzün bir parçası. Temizlik imandandır sözünden yola çıkarak en büyük temizliğimizde kullandığımız bir örgü modelleri ve yapılışlarından. Bugüne kadar çeşit çeşit lif yapımından bahsettik. Mesela son paylaştığımız model oval lif modelleri yapılışı. Damla model de diyebiliriz. Bütün örülen liflerden. Kolay yuvarlak lif yapılışı da öyle. Her sırada renk değiştirerek veya 2 -3 renk kullanarak keyifle örebilirsiniz. Yeni papatyalı lif modeli yapılışı da öyle. Alt tabanı istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Ayrıca üstte kullanılan çiçekleri de çeşit çeşit renklerde örebilirsiniz. Kır çiçekleri, gelincikler, laleler, sümbüller, lavantalar yapabilirsiniz.

Papatyalı Lif Nasıl Örülür?

Alt taban rengi çok hoşuma gitti. Genelde liflerde kırmızılar, sarılar, maviler görmeye alışığız. Böyle değişik renklerde harika olmuş. Bizlere sonrasında öreceğimiz liflerde de renk seçeneği olarak fikir verecek.

Yeni Papatyalı Lif Modeli Yapılışı

Çok hoş görünüyor değil mi. Beyaz tabanların alışılmışın dışında bir renkle yapılmış. Son olarak hemen anlatıma geçelim. Yuvarlak papatya lif yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler