Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Oval Lif Modelleri Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada oval lif modelleri yapılışı var. Çok beğeneceğiniz uzun lif modellerinden. Lif örneklerinden her evde mutlaka çeşit çeşit vardır. Çeyizlerde en güzel lif modelleri vardır. Bugün burada öreceğimiz modeli de günlük veya çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Bugüne kadar çeşit çeşit liflerden bahsettik. Onlara değinelim daha sonra yeni modelin yapılışına geçeriz.

Oval lif modellerini yıldız tekniği, fıstık tekniği olarak ördüğümüz modeller yer alıyor. Oval lif yapımı su taşı örneğinin fıstıklarla yapılmış hali de önceki içeriklerde yer alıyor. İnceleyerek örebilirsiniz. Kasnak çiçeği lif yapılışı ise oval olarak örüp üzerini örgü çiçek modelleriyle süslediğimiz örneklerden. Az önce de dediğimiz gibi önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi oval lif modelleri yapılışını öğrenelim.

Fıstıklı Oval Lif Nasıl Örülür?

Damla motifli, oval lif modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Beğendiğiniz renklerle yeni lif modellerini örebilirsiniz. Kullanışlı, sade, zarif ve şık liflerden. Abartıdan uzak kolayca öreceğimiz örneklerden.

Oval Lif Modelleri Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Tüm detaylarıyla oval lif modelleri yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler