Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif modellerinden çok hoş bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Günlük lif modelleri olarak veya çeyizlik lif modelleri olarak örüp kullanabiliriz. En yeni lif modelleri ve yapılışı. Lif örneklerinde tığ işi örgüleri, şiş örgü modellerini çok kullanıyoruz. Yöresel liflerde genelde şiş örgü lifler kullanılıyor. Ağırlıklı olarak tığ ile lif modellerinden bahsettik. Bugün yine renkli lif olarak örüyoruz. Yeni lif modelleri yapılışında kullandığımız renkli yerlerde daha önce ördüğünüz renkli iplerden kalan parçaları kullanabilirsiniz. Hem bu sayede atıl ipleri de değerlendirmiş oluruz. Yeni çeyizlik yuvarlak lif yapılışı sade ve kullanışlı. Abartıdan uzak. Sade modelleri her zaman tercih edebilirsiniz. En yeni lif yapılışı için anlatıma geçelim. Videoyu izleyelim.

Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Sarı, yeşil ve beyaz renkler kullanılarak örülmüş kullanışlı bir lif. Sade ve şık. Dilerseniz orta kısmına örgü çiçek modellerinden ekleme yapabilirsiniz. Her renk uyumuyla çok güzel duracak örneklerden. Pembe tonları, turuncu yeşil kullanımı, mavi tonları, siyah beyaz uyumlarıyla lif yapımını örebilirsiniz.

En Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı 1

En Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı 2

En yeni lif modelleri ve yapılışı için 2 farklı örnekle örülmüş hallerini gördük. Birazdan videolu olarak yapılışı izleyeceğiz. Vidodan modeli izleyip sonrasında örülmeye koyulalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler