Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Modelleri Örülüşü

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Çeyizlik lif modellerinden incili, boncuklu lif. Çeyiz kıskandıran liflerden. Mavi renkle örülmüş lifi gördüğünüzde hemen örmek isteyeceğiniz örneklerden. Sizde modeli sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Ana renk beyaz kenar kısımları gold, gümüş simli iplerle yapabilirsiniz. Pembe, sarı renklerle yapabilirsiniz. Kolay lif modelleri ve yapılışı anlatımlı video youtubede detaylarıyla anlatılmakta. İlk olarak sevdiğimiz renk lif iplerini, tığı, incileri hazırlıyoruz. Sonrasında videoyu izleyerek lif yapımını örmeye başlıyoruz. Anlatımlı lif modelleri yuvarlak, yapraklı modellerden diyebiliriz. Lif modellerinden yine tek şişle yapılan örneklerden bir öneride bulunmak istiyorum. Yuvarlak, çok şık, renk renk öreceğiniz liflerden. Tarifine ise tunus işinden çok beğenilen lif modelinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla model için önceki tarifleri incelemeniz yeterli. Şimdi çok beğenilen bir lif tarifini daha birlikte inceleyelim. Lif modelleri örülüşüne geçiyoruz.

Yeni Lif Modeli Yapılışı

Lif Modelleri Örülüşü

Mavi renkli çiçekler, mavi renkli incilerle süslenmiş muhteşem bir lif. Yeni tasarım lif modellerinden. Tarifi videolu anlatımlı. Görür görmez hemen örmek isteyeceğimiz modellerden. Sade ve göz alıcı lifte sizde sevdiğiniz renkleri kullanarak tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. En güzel lif modellerinin anlatımı bizden sevdiğiniz renklerle örmek sizden. Satış olur, çeyiz için olur, günlük kullanım için olur hediyelik fikirler için olur hemen örmeye başlayabiliriz.

Lif Modelleri Örülüşü 1

Lifimizin bittiğinde nasıl duracağını gördük. Şimdi nasıl örüldüğünü izleme vakti. Lif modelleri örülüşü sizler için yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Lif Modelleri Örülüşü”
  1. Pushpa Denawaka dedi ki:

    your creations arelovely

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler