Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

40 Dakikada Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinden yine muhteşem bir örnek anlatımı hazırladık. Videolu anlatımıyla kısa sürede tamamlayacağımız kolay lif modellerinden. Kolay olmasına aldanmayın. Tamamlandığında çok şık duruyor. Çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Bütün örülen liflerden. İki renkli lif modelleri örmek istiyorsanız. Hızlıca bitsin çok güzel olsun diyorsanız bu lif yapımı örneği tam sizlere göre. Yine iki renkli liflerden kolay ve gösterişli örnekler isterseniz sıralı çiçekler lif örneği yapılışına göz atabilirsiniz. Çiçekli altıgen lif yapılışı yine muhteşem güzellikte olan liflerden. Daha fazlasını önceki içeriklerimizden bulabilirsiniz. Şimdi 40 dakikada lif nasıl örülür öğrenme zamanı.

Çiçekli Kolay Lif Yapılışı

Yıldız tekniği ile örülmüş göz alıcı güzellikte bir lif daha. Sarı, beyaz ve yeşil tonlarında bir ip kullanarak örüyoruz. Puf çiçekli lif modelleriyle yıldız tekniğinin birleşiminden oluşuyor. Sizde sevdiğiniz renklerde bu güzel lifi örebilirsiniz. Evlenecek bir genç kıza, delikanlıya hediye edebilirsiniz.

40 Dakikada Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

40 Dakikada Çiçekli Lif Nasıl Örülür? 1

Mesela bu güzel lifin sadece orta kısmını örüp örgü bardak altlığı olarak örebilirsiniz. Yada iki dane örüp yüz lif modelleri, bebek lif modelleri olarak örebilirsiniz. Kese lif modelleri şeklini vererek. Kese lif modelleri veya uzun lif modelleri olarak da çok güzel durur. Böylece 3 parça örerek takım lif modellerine çevirebiliriz.

Yukarıda lifimizin nasıl durduğunu gördük. Şimdi ayrıntılarıyla 40 dakikada çiçekli lif nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler