Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Tomurcuk Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tığ işi tomurcuklu yuvarlak lif yapılışı çok güzel bir model. Bize nasıl yapıldığını soran takipçilerimiz için videolu anlatımlı olarak hazırladık. Çiçekleri her dilimde farklı renk olarak yapabilirsiniz. Aynı renkli olarak yapabilirsiniz. Her turda bulanan çiçekleri farklı renklerde bir sıra sarı, 1 sıra pembe gibi renklerde yapabilirsiniz. Çok güzel şekilde çiçekleri istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Yapılışı bizden örmek sizden. Lif modellerini takip ediyoruz ve en yeni modelleri sizlerle videolu olarak anlatımlı paylaşıyoruz. Bahar çiçeği lif yapılışı videolu olarak paylaşmıştık sizlerle. 6 motif örüyoruz ve birleştirerek 1 motif lif elde ediyoruz. Sizler tarafından çok sorulan bir diğer modelimizde midye kabuğu lif yapımı. Şal modelinden uyarlayarak yapmıştık. Yeni lif modellerini bizi takip ederek yapabilirsiniz.

Tomurcuklu Lif Modeli Anlatımlı

Tomurcuklu lif örnekleri arasında güzel bir örnek. Önce yuvarlak olarak lifi örüyoruz. Üçgen dilimlerle. Daha sonra üzerine sonradan çiçekleri yapıyoruz. Boyutlarını istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. 2 adet örüp birleştirerek kese şeklinde lif modelleri yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde hayal gücünüzü kullanarak tasarlayabilirsiniz.

Sizde yaptığınız lif modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Anlatımlı olarak, videolu veya resimli olarak. Şimdi güze bir modelin yapılışına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler