Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Banyo Lifi Uzun Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok zarif bir model anlatımı hazırladık. Banyo lifi uzun lif yapılışı hazırladık. Tam çeyiz kıskandıracak lif modellerinden. Renk renk örüp çeyizlerinizde kullanabilirsiniz. Takım lif modelleri olarak örebilirsiniz. Kese lif modelleri ve yuvarlak lif modelleri parçalarını örerek takıma çevirebilirsiniz. Çiçeklerle süslenmiş uzun life geçmeden önce daha önce ördüğümüz farklı liflere değinelim. Yine uzun olarak örmüştük. Fırfırlı uzun lif yapılışı yine takım olarak çalışacağımız modellerden. Kese olarak diğer parçasını da örebilirsiniz. Yine kare veya dikdörtgen olarak kolayca örebilirsiniz. Çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışı iki renkli olarak ördüğümüz lif örneklerinden. Daha anlatımlı lif modelleri olarak o kadar çok model paylaştık ki. Liflerin modası hiç geçmez. Hepsini inceleyerek ve dilediğiniz renk düzenini uyarlayarak çeşit çeşit lifler örebilirsiniz. Yuvarlak liflerden banyo lifi uzun lif yapılışı, kese lifler tasarlayabilirsiniz. Farklı iplerle paspaslar, amerikan servisler örebilirsiniz. Biz şimdi lifin nasıl örüldüğünü izleyelim.

Çiçekli Uzun Lif Nasıl Örülür?

3 yuvarlak motifin örülerek ve uçlarından birleştirilerek örülmüş şahane bir lif. Yine lifte örgü çiçek modelleri, örgü yaprak modelleri kullanılıyor. Böylece güzel olan lif daha güzel hale geliyor. Takım liflerde aynı lifin motiflerden birini daha büyük yaparak yuvarlak parçasını ve kese parçasını örebilirsiniz.

Banyo Lifi Uzun Lif Yapılışı

Lif için uç kısımlarında plastik halkalar, örgü halkalar kullanabilirsiniz. Son olarak ise banyo lifi uzun lif yapılışının detaylarını videodan izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler