Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Damla Yapraklı Çiçek Lif Modeli Yapılışı

Kenarları dilimli motif motif yapraklarla örüp bütün bir parçaya çevirdiğimiz lif örneklerinden bir örnek hazırladık. Damla yapraklı çiçek lif modeli yapılışı. Çok seveceğiniz kolay lif modellerinden. Üstelik çok hoş. Çeyizlik lif modelleri olarak kullanacağınız örneklerden. Lif modellerinde hem kullanışlı hem de güzel lifler örmek keyif veriyor. Artan iplerle yeni iplerle çok güzel lif modelleri örüyoruz. Yuvarlak lif modellerinden örnek verecek olursak renklerle istediğiniz gibi oynayacağınız mandala lif modelleri var. En güzellerine mandala lif modelleri nasıl örülürden ulaşabilirsiniz. Kar tanesi yuvarlak lif modeli de yine muhteşem modeller arasında. Daha fazla model anlatımı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi damla yapraklı lif modelinin anlatımına geçelim.

Çiçek Lif Yapımı Kolay

Kolay lif modelleriyle devam ediyoruz. Lifimizi örmesi kolay ama bir o kadar gösterişli. Kenar bordür kısmında renkli ipler, simli ipler kullanabilirsiniz. Aynı modeli uzun lif modellerine ve kese lif modellerine çevirerek 3 lü güzel bir takım örebilirsiniz. Takım lif modelleri de çeyizler için çok tercih edilen tariflerden.

Damla Yapraklı Çiçek Lif Modeli Yapılışı

Bu güzel liften mutlaka takım örmeyi deneyin. Kese, yuvarlak ve uzun liften oluşan takım çok güzel olacaktır. Kenar bordür için ise daha canlı renkler seçebilirsiniz. Lif daha canlı daha gösterişli duracaktır. Şimdi damla yapraklı çiçek lif modeli yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler